logo Apartmány pod Radhoštěm+420 605 215 992
info@apartmanypodradhostem.cz
Ověřit dostupnost

Dostupné pokoje

Apartmán s vlastní terasou

4

Bezbariérový apartmán s vlastní terasou o rozloze 35 m2 má svou plnohodnotně vybavenou kuchyň, která disponuje varnou deskou, troubou, ledničkou a varnou konvicí. V apartmánu jsou dále dvě oddělené postele, rozkládací pohovka, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Rychlá Wi-Fi je pro naše hosty samozřejmostí.

Ateliérový apartmán

4

Apartmán o rozloze 60 m2 má svou plnohodnotně vybavenou kuchyň, která disponuje varnou deskou, troubou, ledničkou a varnou konvicí. V apartmánu je dále manželská postel, rozkládací pohovka, houpací vajíčko, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Rychlá Wi-Fi je pro naše hosty samozřejmostí.

Apartmán s 1 ložnicí

5

Apartmán o rozloze 40 m2 má svou plnohodnotně vybavenou kuchyň, která disponuje varnou deskou, troubou, ledničkou a varnou konvicí. V apartmánu je dále manželská postel, 2x jednolůžková postel, rozkládací pohovka, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Rychlá Wi-Fi je pro naše hosty samozřejmostí. V tomto apartmánu ubytováváme od 3 osob a více. 

Apartmán s výhledem na hory

3

Apartmán o rozloze 25 m2 má svou plnohodnotně vybavenou kuchyň, která disponuje varnou deskou, troubou, ledničkou a varnou konvicí. V apartmánu je dále manželská postel, jednolůžková postel, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Rychlá Wi-Fi je pro naše hosty samozřejmostí.

Rezervace ubytování

-2+ -0+ -0+ Hotovo

Aktuálně

 

Ubytováváme i letos za loňské ceny!

Těšíme se na Vás :)

Fotogalerie